www.rivne.net
головна розцінки


Деякі пояснення та коментарі щодо використання інтернет-карток.

Шановні абоненти, ми пропонуємо вам два різновиди Інтернет-карток. Картки з обліком часу доступу (погодинні) та картки без обліку часу доступу.

ОБЛІК ТРИВАЛОСТІ СЕАНСУ ЗВ’ЯЗКУ

Основною одиницею, що тарифікується, є тривалість сеансу зв'язку, або “модемний час”. Початком сеансу зв’язку вважається момент входу абонента в систему, тобто успішної передачі імені (username) та пароля (password).

Не варто питати у фінансової служби залишок коштів на Вашій картці, для цього існує Сервер Статистики.

Автоматичний сервер статистики слідкує за балансом (залишком) часу доступу картки. При вичерпанні залишку, він автоматично блокує доступ до мережі згідно реквізитів даної картки.

ОСОБЛИВОСТІ РІЗНИХ ВИДІВ ІНТЕРНЕТ-КАРТОК

Картки з обліком часу доступу (погодинні):

пропонують доступ до мережі Інтернет протягом фіксованої кількості годин (2, 5, 10, 25 або 50). Вони зручні тим, що їх можливо використовувати у будь-який час доби. При роботі у небізнес час, тобто з 20.00 до 7.00 у робочі дні, цілодобово у суботу та неділю, залишок часу цих карток зменшується вдвічі повільніше.

Тобто, при використанні картки номіналом, наприклад, дві години, у небізнес час, її вистачить на чотири години роботи. Номіналом 50 годин - на 100 годин роботи.

Картки без обліку часу доступу є наступні:

 • Картка "Безсоння" пропонує доступ до мережі Інтернет у період з 1.00 до 7.00 протягом 10 або 30 ночей, необов'язково підряд. Це найдешевший варіант для тих , хто хоче працювати в мережі вночі: практично Ви отримуєте 6 годин нічного Інтернету за 1 гривню.
 • Картка "Вечір" дозволяє працювати в мережі у період з 19.00 до 24.00. Вона є оптимальною для тих людей, які вдень працюють, а вночі сплять. Картки є номіналом 10 та на 30 вечорів, які можна використати протягом півроку. Ці картки пропонують 1 год роботи в вечірній час за ціною, меншою ніж 1 гривня.
 • Картка "Вихідний" розрахована на цілодобовий доступ протягом вихідних днів (субота, неділя), необов'язково підряд. Номінал карток - 10 або 30 діб.
 • Картка "Без обмежень" пропонує доступ цілодобово у будь-який день. Картки є номіналом 10 та на 30 діб.
 • Картки "Безсоння", "Вечір", "Вихідний", та "Без обмежень" рахують дні роботи, без обліку часу, тому якщо протягом періоду дії картки на протязі доби було декілька сеансів зв'язку довільної тривалості (1 хвилина чи 5 годин), сервером статистики вони обліковуються як один день роботи в мережі і залишок часу роботи картки зменшується на одну добу.

  Всі картки діють протягом шести місяців з дня активації (першого підключення).
  Copyright © 1998-2010 All rights reserved.
  Design by MasterM